Wypoczynek terapeutyczny

Zakwaterowanie w domku plus rozmowa z psychologiem za jedyne 260 zł za dobę! Cena promocyjna a usługa wyjątkowa (dwa w jednym) – obejmuje odpoczynek w pięknym, spokojnym miejscu, wraz z opieką i prowadzeniem psychologa.

Zakwaterowanie w niewielkim domku położonym we wsi Nowa Osuchowa (wygodny dojazd, trasą S8, około 1 godziny drogi z Warszawy). Miejscowość leży w otulinie Puszczy Białej, okoliczne lasy obfitują w jagody i grzyby. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprzyja wyciszeniu i refleksji.

Pod kierunkiem doświadczonego psychologa można uporządkować trudne sprawy, opracować indywidualny plan pracy i uzyskać porady. Domek położony jest na ogrodzonej działce i posiada wygodny parking. Wewnątrz znajduje się duża łazienka, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, niewielki pokój z łóżkiem oraz salonik z aneksem kuchennym. Na antresoli wydzielone są dwa dodatkowe miejsca do spania. Domek posiada duży taras, a na działce rozłożony jest także pawilon ogrodowy. Osoby korzystające z naszych usług mogą także korzystać z podręcznej biblioteczki, w której znajdą wiele wartościowych lektur.

Domek i teren działki pozostaje do całkowitej dyspozycji osoby korzystającej z usługi. Istnieje możliwość pobytu z osobą/osobami towarzyszącymi, za niewielką dopłatą (50 zł od osoby).

Domek można wynająć na jedną dobę lub na dłużej, w zależności od potrzeb. 

Scroll to Top