Cennik

Konsultacja psychologiczna

Poradnictwo rodzinne

150 zł. za 45 min.

Wypoczynek Terapeutyczny

260 zł. za dobę

Konsultacja seksuologa

200 zł. za 45 min.

Psychoterapia

200 zł. za 45 min.

Konsultacja prawna

250 zł.

Bajkokuracja

400 zł.

Opis usług

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne obejmują

  • pomoc stacjonarną
  • teleporady
  • wideorozmowy

Pomagamy osobom w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów, pracujemy także z całymi rodzinami. Nasi specjaliści zajmują się diagnostyką psychologiczną oraz oceną problemów z pogranicza psychologii i duchowości. Pomagamy w uporządkowaniu oraz w ustalaniu indywidualnych planów pracy nad sobą. W naszej pracy wykorzystujemy założenia psychologii klasycznej – uwzględniamy rolę wiary i relacji z Bogiem w życiu człowieka.

Konsultacje prawne

Konsultacje prawne obejmują

  • teleporady
  • wideorozmowy

Pomagamy w sprawach cywilnych i karnych, specjalizujemy się w prawie rodzinnym, a także w prawie medycznym. Udzielamy porad z zakresu praw człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do wyznawania wiary i kierowania się wartościami w życiu publicznym.

Wypoczynek terapeutyczny

Zakwaterowanie w domku plus rozmowa z psychologiem za jedyne 260 zł za dobę. Cena promocyjna, a usługa wyjątkowa (dwa w jednym) – obejmuje odpoczynek w pięknym, spokojnym miejscu, wraz z opieką i prowadzeniem psychologa. Zakwaterowanie w niewielkim domku położonym we wsi Nowa Osuchowa (wygodny dojazd, trasą S8, około 1 godziny drogi z Warszawy). 

Pod kierunkiem doświadczonego psychologa można uporządkować trudne sprawy, opracować indywidualny plan pracy i uzyskać porady. 

Więcej o usłudze przeczytasz tutaj.

Poradnictwo rodzinne

Konsultacje psychologiczne obejmują

  • konsultacje małżeńskie online i stacjonarnie w Warszawie
  • mediacje rodzinne
  • problemy wychowawcze

Udzielane porady są zgodne z nauczaniem Kościoła – nie popieramy rozwodów i chcemy uratować każde małżeństwo.

Bajkokuracja

Bajkokuracja to nowatorska metoda terapeutyczna, będąca połączeniem terapii w gabinecie psychologa z bajkoterapią. Pod okiem doświadczonego psychologa przeprowadzana jest rozmowa i diagnostyka na podstawie której psycholog wraz z bajkoterapeutą tworzą spersonalizowaną bajkę, która odpowiada na konkretny problem z jakim boryka się dziecko.

W cenie jest: konsultacja, ok. dwie strony a4 spersonalizowanej bajki terapeutycznej i instrukcja jak pracować z dzieckiem.

Więcej o usłudze przeczytasz tutaj.

Scroll to Top